Már régóta szemezel azzal a bizonyos könyvvel, de még nem szántad rá magad, hogy megvedd? Tudod, hogy ki kellett volna olvasd, de még nem tetted? Itt az idő pótolni! Az Árnika könyvesboltban egy héten át megkapod a lehetőséget, hogy kedvezményesen pótold az elmaradt olvasmányaidat.
Gyere be a Kossuth-utcai boltunkba december 7 és 13 között, és ekkor minden 2012-ben vagy korábban kiadott könyvet 20%-kal olcsóbban vehetsz meg. A kedvezményt a kasszánál adjuk, vagyis a könyveken feltüntetett ár csökken 20%-kal.
Ne feledd, az akcióban minden, 2012-ben vagy korábban megjelent könyv játszik, vagyis több száz kiadvány közül válogathatsz. Az akcióban azok a könyvek szerepelnek, amelyeket legkésőbb 2012-ben adtak és nyomtattak ki - vagyis, ha egy 2011-ben megjelent, de 2013-ban újranyomott könyvet találtál, az már nem szerepel az akcióban.
Gyere az Árnikába és pótold egy héten át az elmaradt olvasmányaid!